Ogrody Nowej Huty » Pierwsze ogrody naszego projektu już są ! phone tracking devices cell phone spyware does it really work free text spy app for android best spy cam app for iphone 6 link best spy iphone 5 spy app for international cell program spy location by your phone number iphone app iphone 4s ios 7 1 sms spy link mobile spyware for blackberry spyware for android link spy pen software

Pierwsze ogrody naszego projektu już są !      Po prawie roku pracy nad zagospodarowaniem terenów zielonych na os. Piastów oraz os. Ruszcza przyszedł czas na wielki finał i prezentację rezultatów projektu OGRODY NOWEJ HUTY, realizowanego przez ArcelorMittal Poland oraz Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida.

 

 

W dniu 16 grudnia 2011 r. w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze otworzyliśmy ogród  w os. Piastów 65. Wszystko zaczęło się trochę później niż planowaliśmy, ale nie przeszkodziło to, aby dalsza część spotkania miała swoją niepowtarzalną kontynuację. Po uroczystym powitaniu wszystkich uczestników spotkania przez Z-cę Dyrektora Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, Beatę Waśko przyszedł czas na podsumowania i podziękowania. Wniosek był jeden – zarówna dla Grupy Społecznej os. Piastów 65, jak i dla nas, czas trwania projektu był pracowity, ale wypełniony przyjazną, pełną zaangażowania i odpowiedzialności za swoje zadania atmosferą. I pewnie to jest recepta na pomyślną realizację wszystkich planów, które w roku 2011, w naszym projekcie udało się zrealizować.

Podczas spotkania uroczyście przekazaliśmy mieszkańcom os. Piastów 65 projekt zagospodarowania terenu zielonego ich osiedla wraz z planem pielęgnacji oraz pamiątkowy album z fotografiami dokumentującymi poszczególne etapy projektu – od pierwszego spotkania, aż po ostatnie nasadzenia. Na prośbę Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, przekazaliśmy też piękny, pamiątkowy album fotograficzny o Krakowie. W imieniu Rady Miasta Krakowa głos zabrał Z-ca Przewodniczącego Rady, Pan Józef Pilch, który w pełni docenił nasze działania i efekty projektu oraz zachęcił nas do dalszej pracy podpowiadając  ciekawe rozwiązania do wykorzystania.

My / Ośrodek Kultury  i ArceloMittal Poland S.A. / zostaliśmy zaskoczeni miłymi upominkami  – pięknie wygrawerowanymi tabliczkami z podziękowaniami za ” udział i zaangażowanie w projekcie „. Zostały również odsłonięte dwie pamiątkowe tablice honorujące wszystkich  realizatorów projektu OGRODY NOWEJ HUTY w roku 2011r.

Spotkanie zakończyliśmy na miłych rozmowach, przy eleganckim i pysznym poczęstunku zorganizowanym przez Grupę Mieszkańców os. Piastów 65.