phone tracking devices cell phone spyware does it really work free text spy app for android best spy cam app for iphone 6 link best spy iphone 5 spy app for international cell program spy location by your phone number iphone app iphone 4s ios 7 1 sms spy link mobile spyware for blackberry spyware for android link spy pen software

Ciekawe ogrodnicze inicjatywy w Krakowie 

Projekt Ogrody tymczasowe. Rewitalizacja zaniedbanych przestrzeni miejskich realizowany jest przez Fundację WyspArt, we współpracy z pracownią k. i dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jest to projekt edukacyjno – animacyjny, skoncentrowany wokół tematu sztuki ogrodowej, ale czerpiący z różnych jej form. Jego podstawowym celem jest ożywienie nijakiej przestrzeni. Projekt kierowany jest głównie do młodych mieszkańców dzielnicy Podgórze i jego celem jest zachęcenie ich do wspólnej pracy nad projektem i realizacją ogrodów, poprzez rozwijanie ekspresji twórczej i kreatywności.

Przy projektowaniu i budowie ogrodów organizatorzy planują współpracować z architektami krajobrazu i artystami.

Projekt ruszył w marcu. Planowane są spotkania z mieszkańcami Podgórza, wspólnie projektowanie, a także budowanie ogrodów w zaniedbanych przestrzeniach. W trakcie finału projektu / w czerwcu 2011 r. / będzie można zwiedzić 3 ogrody tymczasowe, zaprojektowane i wykonane w ramach współpracy artystów i architektów krajobrazu z różnymi grupami wiekowymi; wysłuchać wykładów poruszających zagadnienie ogrodów tymczasowych, festiwali ogrodowych i innych form artystycznych o tematyce ogrodowej oraz oglądnąć wystawę poświęconą ogrodom tymczasowym.

My tez mieliśmy okazję uczestniczyć w inauguracji tego ciekawego przedsięwzięcia ogrodniczego.